Туристична віза в США

           США-приголомшливо красива і різноманітна країна, з безліччю пам'яток, прекрасними пляжами, відмінним сервісом і одним з найкращих і найдешевших Шопінгів в світі.

          До недавнього часу, США- була однією з тих закритих країн, куди отримати туристичну візу дуже складно.

          Якщо ви збираєтеся в США з туристичною метою, вам доведеться оформляти відповідну візу в посольстві США. Справа клопітка, але результат вартий того!

          Отже, Туристична віза в США видається строком на 10 років, проте віза може бути видана на менше років. Дуже часто посольство США видає подвійну візу, яка підходить як мандрівникам, так і бізнесменам. Віза носить назву В1 / В2 .

          Дуже важливо пам’ятати, що в аеропорту США офіцер відповідної служби буде зазначати можливий термін перебування в США (за одну по’їздку) і ретельно перевірятиме тривалість кожного перебування на території США і якщо ви перевищили допустимий поріг, наступного разу вас можуть просто не пустити в країну або не видати візу.

         Документи на отримання американської туристичної візи:

1.Закордонний паспорт, що діє як мінімум 6 місяців на день в'їзду в США. Чим більше віз стоїть у вашому паспорті, особливо таких складних, як віза в Великобританію, Австралію, Канаду, тим краще для Вас. У паспорті не повинно стояти відмов або інших небажаних штампів. Але власникові «чистого паспорта» туристичну візу в США буде отримати складніше всього.


2.Детальний опис туристичного маршруту і туристичний ваучер. В описі повинні бути прописані всі ключові моменти вашої поїздки, основні місця, які планується відвідати, зупинки, а також пам'ятки, які ви збираєтеся подивитися і навіть заплановані вами екскурсії.


3.Документ про бронювання готелів. Незважаючи на те, що Консульство США не гарантує видачу вам візи і навіть просить не викуповувати квитки і готелі до отримання візи, тим не менш, відповідну бронь від вас зажадають.


4.Довідка з місця роботи із зазначенням вашої посади і суми щомісячного окладу, а також у ній повинен бути прописаний пункт про те, що на час поїздки в США вам надається оплачена відпустка. Така довідка має бути надрукована на фірмовому бланку підприємства з вказівкою телефонів та інших реквізитів компанії і завірена печаткою. Будьте готові до того, що за цими телефонами, найімовірніше подзвонять і перевірять надані вами дані.

             Якщо поїздка оплачується іншою людиною, подібна довідка буде потрібна з його місця роботи.


5.Бажано мати виписку з вашого банківського рахунку.


              Після збору всіх необхідних документів і заповнення анкети, вас запросять на співбесіду.


             Будьте готові до різного роду питань, які буде вам задавати офіцер у Посольстві. Часто саме необхідність проходження співбесіди в Посольстві викликає страх у мандрівників, але насправді нічого страшного в процесі співбесіди немає і ніхто до вас упереджено ставитися не буде.


             Працівникам Посольства всього лише необхідно з'ясувати чи відповідає мета вашої поїздки туристичним цілям і чи достатньо міцні ваші зв'язки з Батьківщиною. Єдине, що потрібно довести на співбесіді в посольстві США, що ви не збираєтеся там залишатися і на Батьківщині вас багато тримає.


             Якщо всі необхідні документи для отримання туристичної візи оформлені правильно, то проблем з її отриманням у вас не виникне, тому, до збирання документів для Посольства США поставтеся серйозно і відповідально!


            Непогано захопити на співбесіду документи на володіння нерухомістю і автомобілем. Чим більше «якорів» у вас в рідній країні, тим імовірніше отримати туристичну візу в США.