Бізнес віза в США

Бізнес віза в США видається громадянам України тільки у тому випадки, якщо вони планують ділову поїздку до Америки. Приміром, необхідно проведення ділових переговорів з американськими партнерами по бізнесу.


Бізнес віза в Америку буває трьох видів: одноразовою і дворазовою (до 3 місяців перебування на території США) і багаторазовою (від 6 місяців до року). Бізнес віза в США для громадян України може бути оформлена після отримання візового запрошення. Таке запрошення видається місцевим відділенням паспортно-візової служби при наданні заявки від запрошуючої організації. Пам'ятайте, що така організація повинна бути акредитована в паспортно-візовій службі України. Крім цього таке запрошення може бути отримано в Департаменті консульської служби за заявкою міжнародної організації, акредитованої в Департаменті.

Хочеться відзначити ще один важливий факт: діти, що супроводжують дорослих, в ділову візу не вписуються. Їм необхідно оформляти окрему візу як супроводжуюча особа (за винятком тих випадків, коли дітям менше 16-и років, і вони вписані в паспорт батька). Бізнес (ділова, робоча) віза в Америку - це найбільш гнучка і зручна віза.