Міфи щодо Work and Travel USA

 Як і будь-яка популярна річ, програма Work and Travel USA постійно обростає всілякими чутками і плітками. Проаналізувавши питання новачків на форумах, соціальних мережах і блогах, ми вирішили розглянути і розвіяти найбільш популярні міфи і помилки про програму.


Міф 1: Work and Travel USA - це обман


         Іноді доводиться чути, що насправді програма W&T USA - це добре спланований обман, який, в кінцевому рахунку, є не більш ніж способом заробітку грошей українськими агентствами. Так - в Америку поїхати можна - але воно того не варто.

           Так от - це неправда! Чому?

         Почнемо з офіційних тверджень. Програма W&T USA офіційно діє з 1957 року під егідою уряду США, інформацію про неї можна знайти на сайті уряду США - Summer Travel Work at USA.gov.

У процесі участі, на кожного учасника оформлюються офіційні документи, такі як форма DS-2019; більше того, проходження співбесіди в американському посольстві та отримання спеціальної візи J-1 говорить сама за себе.

В кінці-кінців, програма W&T USA ніколи б не стала найпопулярнішою молодіжною програмою в світі, якби це був дійсно обман.


Міф 2: W&T USA себе не виправдовує


         Від деяких колишніх учасників W&T можна почути, що програма не виправдовує витрачених на неї коштів.

І тут ми не погодимося!

       Програма W&T USA 100% відбиває свою вартість - доведено "живим" досвідом наших учасників. Хто не вірить - може особисто запитати чи навіть прорахувати.

        

      Ніхто не говорить, що Вам будуть платити гроші просто так - робота - є робота, навіть якщо вона в Америці і за програмою. Не лінуйтеся, будьте відповідальними, виконуйте свої обов'язки якісно - і Вас обов'язково винагородять, що позначиться на твоїй заробітній платі в кращу сторону. Більше того, багато учасників W&T USA шукають другу роботу, що приносить подвійний дохід.


To be continue ... )