Міфи щодо Work and Travel USA (продовження)

Продовжуемо руйнувати міфи щодо сутності програми Work and Travel !


Міф 3: Всім наплювати на нас в Америці        Опинившись в Америці, далеко від дому, багато хто з учасників Work and Travel USA відчуває "культурний шок". Чужа мова, незнайома країна, незнайоме місто, чужі люди - все це спочатку дуже лякає.

        Однак, не варто сумувати - у Вас завжди є два кращих друга в Америці - Ваше агентство і Ваш спонсор - як помічник у США. У ці дві організації Ви завжди можете сміливо телефонувати / писати у разі виникнення будь-якої проблеми в Америці - будь то проблеми з житлом, невиконання роботодавцем контракту та інше.

        Крім того, адже набагато простіше самому чітко спланувати свою поїздку - довідатися більше про місто і місце роботи, про місце свого майбутнього житла в Америці, про розцінки в цій області тощо. Ви живете в XXI столітті - Інтернет Вам допоможе! Іноді просто дивує легковажність деяких учасників W&T -Ви ж їдете в інший кінець Земної кулі - так підготуйтеся ж відповідним чином - це так просто!


Міф 4: Робота по W&T - це занадто важко!       Робота кожного учасника програми Work and Travel чітко описана в контракті з роботодавцем - Job Offer(і), який кандидат отримує ще на Україні і який, врешті-решт, він вибирає самостійно.

       Важка робота за програмою Work and Travel завжди є тільки на Алясці - але туди за цим і їдуть - багато працювати і багато заробляти. Якщо ж робота по вакансії з Job Offer вимагає підвищених вимог до фізичної сили або спеціальним навичками (наприклад, відмінне плавання) - то це завжди обмовляється і документально вказано в контракті на роботу.

      Хоча тяжкість роботи за програмою Work and Travel - це і рідкісний міф, однак, боюся, що виникає він тільки тоді, коли людина вибрала свою роботу навмання, що ще раз говорить, про те, що треба бути уважним. Крім того, для деяких важко постійно говорити англійською мовою, зважаючи на погане володіння нею. Що ж - тут проблема знову тільки в самому учаснику - гарна англійська - обов'язкова вимога.