Цікаві факти про американців

Сьогодні ми розповімо вам цікаві факти про американців. 

Хочемо сказати, що не слід порівнювати нас і американців. Америка - це інша планета, і потрібно все розглядати саме з цієї точки зору.

Ми не будемо говорити про поширених фактах (що американці люблять класти ноги на стіл, що вони їдять багато фаст-фуду, що за дівчину не прийнято платити і т.д.), їх і так всі знають. Розповімо про тих, які мало кому відомі.


Американці підводяться навшпиньки в ліфті

Коли ми дізналися про цей факт, то не могли повірити. Багато американців трохи підводяться навшпиньки в той момент, коли знаходяться в ліфті і він зупиняється на першому поверсі. Запитуючи, навіщо це робиться, вони пояснюють

, що це потрібно для того, щоб уникнути компресії в хребті. Коли ліфт з верхніх поверхів приходить на нижній і зупиняється, то створюється тиск на хребці. Щоб цього уникнути, багато американців піднімають навшпиньки.

Будете в Америці їхати в ліфті - обов'язково поспостерігайте, можливо, ви помітите, що хтось підводиться навшпиньки в той момент, коли ліфт прийде на перший поверх.


Правило 18 років

У багатьох американських сім'ях є така традиція - відпускати дітей по досягненні ними 18 років буквально на всі чотири сторони. Мовляв, синку, тобі вже стукнуло 18, ти вже дорослий, пора тобі жити своїм життям.

Причому він не просто селиться окремо. Молодий чоловік і батьки стають практично чужими людьми. Телефонують пару раз на рік у свята, і все. Ніякої допомоги і підтримки від батьків вже не виявляється.


Мі каса - су каса

У перекладі з іспанської ця фраза означає "Мій дім - твій дім". Цей пунктми назвали не тому, що хотіли блиснути своїми мізерними пізнаннями в іспанському (хоча і це теж :)), а тому, що ця фраза відмінно відображає суть речей.

Якщо ви запросили американця до себе додому, то він буде вважати, що йому досить багато чого дозволено.

Наприклад, американець, перебуваючи у вас в гостях, може спокійно пройти до вас на кухню, відкрити холодильник, і, нікого не питаючи, налити собі вашого улюбленого соку, якого залишилося на один стакан.