Корисна інформація про американців !

      З поліцейськими в США Вам краще не зв'язуватися. За крадіжку жуйки за 10 центів вам загрожує штраф в 200 доларів, який неодмінно з Вас віднімуть. Якщо ви порушили правила дорожнього руху, то розбиратися доведеться довше і з великою витратою. Якщо, звичайно, ви не гарненька дівчина :)


 


       Схуднення в цій країні вважається більш вагомим досягненням, ніж успіх у роботі і кар'єрі. Приміром, якщо сусід американця схудне до осудних розмірів, про це говоритимуть куди більше, ніж про його відмінне закінчення університету.     У США гроші батьків автоматично не переходять до дітей і не є їх спадком. «Золота молодь», як правило, пробивається сама з розрахунку на свою освіту і зв'язки батьків, а не живе на гроші батьків. Зовсім не дивно, що можна побачити сина чи дочку заможної людини, який розливає каву в Старбаксі !        Поняття дружби в американців зовсім різниться з нашими уявленнями. Ця нація дуже просто розлучається з друзями і знаходить собі нових. У США не просять у друзів грошей у борг, не просять посидіти з дитиною.

        Американці дуже довірливі. Вони можуть попросити доглянути за сумкою перехожого на вулиці, або недбало залишити відкритою машину під час шопінгу. Навіть своїх дітей вони спокійно довіряють незнайомим, іноземним учасникам програми Work and Travel :)