Корисна інформація про Американців

Автомобілів немає тільки у 0,2% американських сімей. Як правило, у підлітків машини з'являються вже у віці 16 років. У 82% американців є дві машини: міні-вен і легкова. Обидві з них найчастіше придбані в кредит.Щодня американська нація викидає на сміття 20 000 телевізорів, 43 000 тонн їжі і 150 000 пакувальних матеріалів.55% американців в курсі того, що Сонце - це зірка.Велика частина поїздок на автомобілі по США становить менше 8 км.


Щороку приблизно 250 000 одружених чоловіків США зазнають побиття з боку своїх дружин.


В Америці телевізорів більше, ніж в Японії жителів.


У вас вже склалося враження про американців, як про милих, добрих, трохи наївних людях? Можливо, частково це і так. Тим не менш, США булa і залишається понад-країною, яка в більшій частині визначає міжнародну політику, в яку щорічно спрямовується найбільша кількість емігрантів. Саме в цій країні найрозвиненіша кіноіндустрія, найсильніша армія і найпотужніша економіка у світі.


Інформація трохи суперечить одне одному? У чому ж секрет американського життя? Американської дурості, і при цьому сили? Відповісти на ці питання можна, тільки подихавши американським повітрям і випробувавши солоний смак американського життя на собі!


Work and Travel USA - і Ви в темі!