Times Square

Times Square - неонове серце Нью-Йорка.

Це площа в самому центрі мегаполісу, на Манхеттені, знаходиться на перетині Broadway та 7 Avenue. Є однією з головних визначних пам'яток Нью-Йорка і найбільш відвідуваною пам'яткою світу. Щорічно тут бувають близько 40 мільйонів туристів.

У 1904, тут було відкрито офіс Нью-Йорк Таймс, і вже через місяць тут з'явилося перше неонове рекламне оголошення. Так почався розвиток Таймс Сквер - як економічного і культурного центру.

З Таймс сквер пов'язані такі імена, як Чарлі Чаплін і Ірвінг Берлін. Тут народжувалися багато талантів, ну а Бродвейські шоу стали знаменитими на весь світ.

Сьогодні Таймс Сквер - це символ бурхливості і б'є ключем життя Нью-Йорка, з його бродвейськими театрами, неоновими вивісками і натовпами туристів. Тут розташовані найвідоміші магазини, ресторани і кінотеатри, а також офіси найбільших компаній світу. Ну а символом тутешньої реклами є величезний неоновий банер біржі NASDAQ, яка виплачує за цю рекламу 2 мільйони доларів в рік. Установка цієї реклами також обійшлася недешево і коштувала 42 мільйони доларів.

Традиція зустрічати на Таймс Сквер Новий рік, ключовим моментом якої є спуск кришталевої кулі 31 грудня в 23 ч. 59 хв., збирає близько мільйона чоловік щорічно!