Bryce Canyon National Park

Брайс-Каньйон (Bryce Canyon National Park) знаходиться на північному сході штату Юта. Насправді це зовсім не каньйон, а гігантський амфітеатр найгостріших скельних піків всіх відтінків помаранчевого. Брайс менш популярний, ніж його сусіди - національні парки Гранд-Каньйон і Зайон, через відносну віддаленість парку. Однак туристи часто поєднують відвідування цих трьох парків в одній поїздці.

Найкращий час доби для відвідування каньйону - світанок або захід.


Клімат Брайс-Каньйону
Самі теплі пори в парку - червень і липень. Температура повітря досягає вдень +25 ° C. З грудня по лютий температура опускається до -10 ... 15 ° С, випадає сніг. Парк відкритий круглий рік 24 години на добу. Взимку, в період снігопаду дороги можуть бути тимчасово закриті.


Готелі Брайс-Каньйону
Єдине житло в парку - Bryce Canyon Lodge. Якщо не вистачить місця, доведеться селитися в мотелях за кордоном заповідника. Інший варіант, зупинитися в місті Канаб, яке розташовано в центрі між Гранд-Каньйоном і національним парком Зайон.Розваги, екскурсії та визначні пам'ятки Брайс-Каньйону
Декілька разів на тиждень організовуються астрономічні програми для дорослих і дітей, прогулянки при повному місяці. У червні проходить астрономічний фестиваль. Тут також розвинений: хайкинг, прогулянки на конях, снігоступах, лижах. У парку є лоджи, магазини і ресторани.